הטבות והנחות

פרסום חינםכסף באמעצות טריוויה בדפדפן שלך!
קבלת כסף קל    פרסום אצלנו    הטבות ומבצעים    תרומה ועמותות    כלים
כל האמת על משחקי טריוויה סלולריים, ואיך באמת להרוויח כסף באמצעות משחקי טריוויה?

משחקי טריוויה אינטרנטיים עם פרסים כספיים כבר כאן!לחצו לשחק טריוויה עכשיו
אז תתחילו למלא את חשבון ה Cash4Mail שלכם בכסף, כדי שתוכלו לשחק עם הכסף הזה ולהרוויח עוד כסף!

שגעון הטריוויה כבר תפס את כולם, ואין מי שלא נחשף לו באינטרנט, בסלולר ואפילו בטלויזיה.
גם Cash4Mail משיקה את מערכת הטריוויות האינטרנטיות הראשונה מסוגה בישראל!

אז מה זה טריוויה בעצם למה זה טוב? ולמה שווה לי לשחק?
למעשה משחק טריוויה הוא שאלון מבוסס ידע בתחום מסויים או במגוון תחומים
לשחקן מוצגת שאלה עם 4 תשובות אפשריות שרק אחת מהן נכונה, בשיטת המבחנים האמריקאים.
השחקן עונה על השאלה וממשיך לשאלה הבאה, לא משנה אם התשובה תקינה או לא, הניקוד משוכלל בסוף המשחק לפי כמות שאלות תקינות ולא תקינות.כמו כן נמדד פרק הזמן שנדרש לשחקן לענות על כל שאלה. בסוף תקופת משחק הטריוויה שהוגדר, מבצעים השוואה בין כל המשתתפים. השחקן שהצליח לענות על כמות השאלות הגדולה ביותר בצורה תקינה זוכה בפרס , במידה ויש שיווין בודקים את פרק הזמן שנדרש לשחקנים הטובים ביותר לענות על השאלות, בעל פרק הזמן הקצר ביותר זוכה בפרס הכספי.

למה משחקי הטריוויה של Cash4Mail הם המשתלמים ביותר?

סיבה ראשונה ועיקרית, הטריוויה מתבצעת באתר האינטרנט של Cash4Mail.co.il להבדיל מטריוויות אחרות המופעלות ע"ג המכשיר הסלולרי שלכם (בתצורת עבודה כזו חשבון הסלולר שלכם חשוף לחיובים גבוהים מאוד) עוד סיבה חשובה לא פחות היא עלויות השירות - Cash4Mail מאפשרת לך להשתמש בכסף שהצטבר מקריאת פרסומות בחשבון שלך למשחקי טריוויה נושאי פרסים כספיים, בעצם ניתנת לך האפשרות לזכות בכסף בעלות השתתפות חינמית!
יש עוד אין ספור סיבות נוספות אך אחת חשובה היא שאין עלויות נסתרות אין עלויות הסרה מהשירות, אין עלויות שבועיות מתחדשות וכו'...להלן מידע נוסף אודות החסרונות של טריוויות סלולריות שונות לעומת הטריוויה של Cash4Mail (המידע המוצג מבוסס על מחקר שערכנו, במחקר זה נבדקו מספר מצומצם של משחקי טריוויות סלולריות ויכול להיות שהמידע לא מדויק)

כל האמת על הטריוויה הסלולרית
הפרסים המשגעים, סכומי הכסף הגדולים שמבטיחים לך מסנוורים ברוב המקרים. אך מה מסתתר מאחורי כל אותם פרסים?
תעשיית הטריוויות מכניסה מיליוני שקלים בחודש באמצעות שיטות שלא תמיד ישרות ולא תמיד המשתמש או הלקוח של כל אותם ספקים שמפעילים משחקי טריוויות מודע לכל התשלומים הישירים והעקיפים שהוא נדרש לשלם בעת תחילת המשחק. אכן כן לפעמים הפרסים שמחלקים במשחקי הטריוויה הללו מאוד אטרקטיביים אבל בואו נעשה חשבון פשוט ונראה מה היא העלות שלכם לכל משחק טריוויה כזה שתבחרו לשחק בו בממוצע

ומה הסיכוי שלכם לזכות בפרסים. כמה טריוויה אחת פשוטה יכול לעלות לך?
מסקירה ובדיקה אקראית של משחק טריוויה עלו הנתונים הבאים. תנאים ועלויות השירות הממוצעות למשחקי טריוויה סלולריים הזמינים כיום ברשת הן: עלות הרישום הראשונית היא 15₪, יש לשים לב לקאץ', השירות מתחדש באופן אוטומטי כל שבוע למעשה 60 ₪ נגבים ממך כל חודש גם אם לא עשית כל שימוש בשירות הטריוויה, אף אם תבקש להפסיק את השירות מייד אחר המשחק היחיד שרצית לעשות תמשיך לשלם על שירות שלא מסופק לך בפועל. רוב האנשים בימינו אפילו לא מודעים לעלות המתחדשת של השירות וכמובן שאין דרך לקבל את הכסף חזרה בשום צורה, הרי נתת את הסכמתך להסכם "דרקוני" שמכסה את מפעיל הטריוויה ומאפשר לו לשאוב לך את הכסף מהחשבון ללא שום הגבלה. בנוסף לעלות המתחדשת של משחקי טריוויה סלולריים ישנה עלות לכל שאלה, העלות הממוצעת היא 2 ₪, וכמובן עלות רישום ראשונית למשחק עוד 50 אג'. סה"כ הגענו לסכום מינימלי של 60 ₪ לחודש אפילו ללא המשחק עצמו. אך גם אם נשמיט את עלות הרישום למשחק טריוויה סלולרי בסכום של 50 אג', לפי דעתך על כמה שאלות יהיה עליך לענות נכון ללא טעויות ויותר מכך הכי מהר. אני משער שמדובר בכ 20-30 שאלות. למעשה החישוב הפשוט שלנו מסכם את ההוצאה החודשית הממוצעת של גולשים המשחקים במשחקי טריוויה סלולריים ב 60 ₪ דמי מנוי חודשיים, ו 50 אג' לרישום למשחק עצמו + בממוצע 25 שאלות בעלות של 2 ₪ כל אחת. קיבלנו הוצאה ממוצעת של 100 ₪ בחודש וזה במקרה הכי אופטימלי. 100 ₪ שיכלת לחסוך או להשקיע במשהו שבאמת נחוץ לך.
* הנתונים עולים מבדיקה שיטחית ולא מעמיקה יש להתייחס אליהם בערבון מוגבל.

שימו לב שלאחר בדיקה מעמיקה יותר עולים נתונים עוד יותר מעניינים:
העתק של תקנון השייך לאחד משירותי הטריוויה הסלולריים והערות חשובות שבחרנו להוסיף ליד כל סעיף על מנת שיהיה לך יותר קל לראות את כל העלויות .
עלויות השירות הינן כדלקמן:
עלות ההרשמה לשירות היא 50 אגורות כולל מע"מ. - כאן נדרש הגולש לשלם על הזכות שלו לשלם עוד למפעיל הטריוויה.
עלות מנוי מינימאלית לחודש היא 60 ₪ כולל מע"מ (ולא כולל עלות הרשמה). - למעשה מה שזה אומר שגם אם תרשם לשירות בשוגג ולא תעשה שימוש בטריוויה תשלם עוד 4 שבועות עבור המנוי השבועי המתחדש.
עלות קבלת השאלה הראשונה בכל סבב שאלות חודשי, וכן עלות קבלת כל שאלת תזכורת שבועית (ככל שתישלח), היא חמישה עשר שקלים חדשים כולל מע"מ. כאן מעדכנים אותך הגולש שפרט להוצאות המצויינות מעלה תשלם עוד 15 ₪ על כל שאלה חודשית ראשונה ואף על עדכונים שלא קשורים לטריוויה כלל.
עלות קבלת כל שאלה שאינה שאלה ראשונה בכל סבב שאלות חודשי, ואינה שאלת תזכורת שבועית, הוא 2 ש"ח. כאן תדרש לשלם עוד 2 שקלים עבור כל שאלה שתבחר לענות עליה.
עלות קבלת כל הודעת יידוע היא חמישה עשר שקלים חדשים כולל מע"מ. מה שמתואר כאן זה שיטת ידוע בתחום האפליקציות הסלולריות ואמור שכל הודעת עדכון על כל דבר בכל עת יעלה למשתמש עוד 15 ₪

עלות משלוח כל תשובה לשאלה היא 0.5 ₪ כולל מע"מ. שימו לב, מענה על שאלה גם כן כרוך בתשלום ועולה לך עוד 50 אג'
עלות קבלת כל שאלה ב"שלב שובר השוויון" היא 2 ש"ח כולל מע"מ, ועלות המענה עליה 50 אגורות כולל מע"מ.
עלות ההתנתקות מהשירות היא 50 אגורות כולל מע"מ - כמה מדהים וכמה חסר פרופורציות, אפילו על התנתקות יהיה עליך לשלם!
המשתמש לא יחויב בגין תוכן שיווקי ופרסומי אשר ישלח אליו. לפחות כאן מפעיל הטריוויה הסלולרית יצא איתך "לארג'" ולמעשה לא יחייב אותך על פרסומות שישלחו אליך למכשיר הסלולרי.
חשבון המכשיר הסלולרי באמצעותו נתקבל השירות (המתנהל אצל אחד המפעילים הסלולריים) הוא שיחוייב בעלות השירות. חיוב המשתמש בגין השירות יתבצע לאחר קבלת הסכמת המשתמש להוראות תקנון זה על ידי סימון במקום המתאים לכך באתר הייעודי. השותפות רשאית לשנות את תעריפי השירות מעת לעת, בכפוף למתן הודעה מוקדמת למשתמשים. יחד עם זאת, השותפות תהא רשאית לעדכן את תעריפי השירות בהתאם לשינויים במדד המחירים לצרכן, וזאת ללא צורך במתן הודעה מוקדמת למשתמשים. שימו לב שביום מן הימים כל העלויות יכולות לגדול פי 2, 3, 10 מבלי שתדעו בכלללחצו לשחק טריוויה עכשיובשלב זה ניתן להניח שכבר די ברור לך למה לא כדאי להשתתף באף אחת מהטריוויות הסלולריות ומאד שווה להצטרף ולהשתתף במשחקי הטריוויה של Cash4Mail, משחקי הטריוויה של Cash4Mail.co.il זה חסכוני משתלם נוח וברוב המקרים חינם!
 

כסף קל | הסברים | הרשמו עכשיו! | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו | צור קשר
ניוזלטר | אחסון אתרים | שרתי משחק   .

כסף קל
שתף במייספייס