הטבות והנחות

פרסום חינםחדשות, ערוץ חדשות, חדשות היום, חדשות ספורט, מבזקים, חדשות הספורט, חדשות כלכלה, חדשות ישראל
קבלת כסף קל    פרסום אצלנו    הטבות ומבצעים    תרומה ועמותות    כלים
חדשות Cash4Mail

בדף זה ניתן להתעדכן בחדשות הכי חמות מישראל והעולם כולו!


אבא? בוא נדבר על כדורים שיעשו אותך בריא.
אני אומנם לא רופא אבל אני אתן לך מרשם שכדורים שיעשו אותך וגם את ילדך בריאים, ולא רק זה אלא גם יוסיף זמן איכות לכול המשתמשים.

מטפלות לקשישים: דברים שכדאי לדעת
ההגעה לגיל הזקנה אינה פשוטה עבור רוב האנשים. תקופה זו טומנת בחובה התמודדות עם אובדן או שינוי של תפקידים חברתיים והסתגלות למצב החדש...

ניסיון אישי - לקחים מתהליך אימון שעברתי בתחום התעסוקתי - אמנותי
בשנת 2014 עברתי אימון ( COUCHING ) של 12 פגישות עם המאמן איתי. במהלך האימון באו לידי ביטוי שלושה תחומי חיים שלי: הרחבת מעגל החברים, אימון בתחום זוגיות (קיימת או אלטרנטיבית) ואימון בתחום התעסוקתי - אמנ

תסמינים סיבות ודרכי טיפול בהסתיידות בכתף
הסתיידות בכתף היא מצב אורתופדי בו אותם משקעי סידן הצטברו יותר מידי עד לכדי גרימת כאבים עזים לאדם הסובל מהתופעה. מדוע הדבר נגרם? ומהן הדרכים לטפל בתופעה על הצד הטוב ביותר?

עם בוטוקס בשפתיים החיוך שלך מהמם
כשאנחנו נהנים מהחיים, עסוקים, פעילים ומגשימים אותם בהצלחה ובהנאה, כשאנחנו עמלים על גידול הילדים ושילובם בחיי המשפחה במטרה להיות מאושרים, ואף מצליחים לא רע בכלל.

האם מותר למטופלים בקנאביס רפואי לנהוג
משרד הבריאות שחרר החודש ידיעה מרעישה במיוחד עבור מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל: מעתה, מותר למטופלים בקנאביס רפואי לנהוג ברכב, כמעט ללא הגבלות רשמיות.

כיצד להפיק את המרב מטיפול בכלל ומטיפול זוגי בפרט
קשיים מתרחשים כאשר המציאות נמצאת בפער חד מהציפיות, התקוות, הרצונות והחששות שלנו. הטבע האנושי הוא לנסות לשנות את בן הזוג במקום לנסות ולעשות התאמות בין הציפיות שלנו.

שינוי תדמית ללחץ
אחד הפחדים העיקריים של אנשים אותם אני פוגשת בטיפול הינו שסטרס או לחץ אותו הם חווים יגרום להם נזק פיזי. עם זאת, לא כל מי שעובר תקופות קשות, מפתח מחלות. אם כן, מתי ואיך לחץ הופך למסוכן?

כיצד לעצור את המדרון החלקלק של רחמים עצמיים
אנשים עם יכולות השרדותיות טובות, מה שאנו מכנים "אנשים חזקים", מסרבים לאפשר לרחמים עצמיים לחבל במטרותיהם העתידיות. הם משתמשים בקשיים (הבלתי נמנעים), כמנוף לצמיחה, שיפור והתחזקות ולא להיפך

אוטיזם ועיכוב התפתחות בילדים - מהי גישת הRDI לעניין?
אוטיזם ועיכוב התפתחות בילדים - מהי גישת הRDI לעניין? עיכוב התפתחותי הוא מושג שגור, אך כאשר הוא נוגע לעולם האוטיזם - הוא מטעה.כיצד מונע אוטיזם את הסקרנות הטבעית אצל הילד ןמה ניתן לעשות בנדון.
כסף קל | הסברים | הרשמו עכשיו! | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו | צור קשר
ניוזלטר | אחסון אתרים | שרתי משחק   .

כסף קל
שתף במייספייס