הטבות והנחות

פרסום חינםחדשות, ערוץ חדשות, חדשות היום, חדשות ספורט, מבזקים, חדשות הספורט, חדשות כלכלה, חדשות ישראל
קבלת כסף קל    פרסום אצלנו    הטבות ומבצעים    תרומה ועמותות    כלים
חדשות Cash4Mail

בדף זה ניתן להתעדכן בחדשות הכי חמות מישראל והעולם כולו!


מניפולציות רגשיות כאמצעי תקשורת בינאישית
לא אחת אנו פוגשים אנשים שהדבר המאפיין אותם ביותר, היא שמוש במניפולציות רגשיות. מניפולציות אלה נועדו בין הייתר, למנוע מהאחר להתנהג או לומר משהו שהם אינם אוהבים או רוצים לשמוע.

הסכנות הקיימות לאדם שלא מוציא את עדשת המגע מהעין
אפילו אם אנשים מקפידים על שגרה בריאה ולא ישנים עם העדשות, כדאי להקפיד לאוורר את הקרנית לעתים קרובות, אפילו אם עדשות המגע מתאימות לתקופות ממושכות יותר.

האם אנשים יכולים באמת להשתנות?
האם אנשים יכולים באמת להשתנות? יש האומרים שיש גיל שאחריו כבר אי אפשר להשתנות. בכולנו ישנם דברים שאיננו אוהבים, אבל אנו שבויים בתפיסה הרווחת שאיננו יכולים להשתנו. סביר להניח שנמשיך לעשות את אותם הדברים

מה יותר כדאי שתלים דנטלים או תותבות?
כמעט לכל אחד מאיתנו יש את הזיכרון הלא כל כך נעים של הכוס עם שיניים תותבות באמבטיה אצל סבא וסבתא, והקסמים שסבא היה אוהב לעשות...: "עכשיו תספור עד שלוש..." והופ, השיניים נעלמות.

9 דרכים פשוטות לשיפור מצב הרוח
ישנם מספר דברים אשר מרבית האנשים יכולים לעשות כדי לשפר את מצב רוחם, בחלקם הם אכן עושים שימוש. אבל כאשר מרגישים "תקועים" חשוב להיזכר ולהזכיר שיש בכוחנו לשנות. נסו לאמץ ולעשות רק מה מרגיש נח וקל.

יתרונותיו הבריאותיים של שורש ליקוריץ
בעבר ילדים רבים היו נוהגים לאכול "מקל שוש" או "אקסוס", מדובר בשורש ליקוריץ שהפך להיות אחד מהתרופות הטובות ביותר שהטבע מציע לנו. כיום לא מעט חברות תרופות מסביב לעולם משתמשות בסגולות של שורש הליקוריץ.

הזעת יתר בפנים גורמים ושיטות טיפול
הזעת יתר היא בעיה שרבים סובלים ממנה, היא עלולה להתרחש בכל גיל גם ילדים וגם קשישים, לישנם מספר גורמים לכך ושיטות טיפול.

למה מעלים משקל אחרי שמפסיקים לעשן ואיך שומרים אותו יציב?
אומרים שעליה במשקל אחרי הפסקת עישון כמעט בלתי נמנעת... לדעת מומחים, זה קורה בגלל שמערכת העיכול עובדת פחות טוב. מפני שחוש הטעם שהשתפר דוחף לאכול יותר. כי חווים עצירות ויש עודף פסולת במעי הגס.

איזה מוהל מומלץ לברית
מוהל מומלץ יהיה בראש ובראשונה מוהל עם ניסיון שמקיים הרבה מאוד בריתות ויודע איך להרגיע גם את התינוק וגם את ההורים במהלך ההליך. חפשו את המוהל שיסייע לכם לעבור את רגע הברית בצורה הטובה ביותר ויהפוך אותו

כשטוקסיקולוג מאבחן רשלנות במתן תרופת אקמולש ניתנה מהצוות הרפואי, לתינוק שרק נולד
בגיל 5 שבועות, בשל בעיה רפואית בכבד, עבר טל ניתוח בבית-החולים, כאשר משקלו היה כ-9 קילו. ביום הניתוח, ניתן לטל אצטאמינופן (אקמול) בצורת נר, במנה של 300 מ"ג - וזאת, מבלי לקחת בחשבון את משקל גופו הריאלי
כסף קל | הסברים | הרשמו עכשיו! | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו | צור קשר
ניוזלטר | אחסון אתרים | שרתי משחק   .

כסף קל
שתף במייספייס