הטבות והנחות

פרסום חינםכסף קל תמורת צפייה באימיילים, פרסום באינטרנט במחיר אטרקטיבי, תרומות לעמותות
קבלת כסף קל    פרסום אצלנו    הטבות ומבצעים    תרומה ועמותות    כלים
כסף קל - איך זה עובד?

כסף קל - איך זה עובד?

שלום רב לכל המשתמשים והמשתמשות החדשים!
חיפשתם כסף קל והגעתם אלינו, אכן הגעתם למקום בו ניתן לעשות כסף קל.

מה בעצם הופך את המערכת שלנו לכה מוצלחת? למה זה עובד בכלל?

אנו מפעילים מערכת פרסום באינטרנט שעובדת כתוכנית שותפים לשליחת פרסומות, תמורת הפרסום אנו משלמים לכם, לצופים ולמקליקים בפרסומות, ויותר מזה אנו משלמים כסף קל גם למשתמשים שנרשמו דרכם, 
המשמעות היא שהרווח שתקבלו תלוי באופן ישיר בכמות החברים הפעילים שרשומים תחתיכם במערכת (כמו כן בהתאמת הפרטים האישיים שלכם למפרסמים השונים).
במידה ורשומים תחתיכם במערכת (בהפנייה שלכם) מספר בודד בלבד של חברים, יהיה לכם קשה לשים לב לעלייה מהירה של הרווחים שלכם אצלנו, לחילופין במידה ותתחילו להזמין ולהוסיף כמה שיותר חברים שירשמו תחתיכם במערכת תוכלו לשים לב לשינוי משמעותי ולעלייה מהירה ברווחים שלכם (כסף קל שנצבר בחשבון שלכם במערכת).

לשם כך אנו נותנים לכם דחיפה ראשונית ועוזרים לכם לעשות כסף קל , אנו מתגמלים אתכם גם עבור הנרשמים הראשונים שתפנו אלינו על כל משתמש חדש כזה תתוגמלו ב 2 ₪, מה שזה בעצם אומר שיש כסף קל ללא כל מאמץ!
הוספה של חברים מגדילה את הרווחים שלכם במערכת שלנו באופן מהותי! וכל פעולה שלהם במערכת מתגמלת אתכם בעמלות ורווחים נוספים. שימו לב שעד כה שילמנו למשתמשים שלנו סכומים המסתכמים במאות אלפי שקלים! כסף קל וכסף אמיתי!


כיצד להוסיף חברים תחתי במערכת?

ישנן מספר דרכים מאוד אפקטיביות להזמנה והפנייה של משתמשים חדשים למערכת שלנו, על מנת שגם אתם וגם המשתמשים החדשים תוכלו להנות מכסף קל באמצעות פרסום באינטרנט, יש להיכנס לחשבון שלכם במערכת, בחשבונכם האישי ישנו לינק להזמנת חברים שדרכו תוכלו להזמין עד 100 חברים בו זמנית. כך נראה הלינק בחשבון שלך (מסומן בצהוב):

כסף קל

לאחר לחיצה על הלינק יופיע מסך חדש שנראה כך:

כסף קל

בחלון זה באפשרותך להזין כמה כתובות אימייל של חברים בו זמנית וכמו כן מסר אישי או הסבר על המערכת.
לסיום לחץ על הלחצן "הזמן חברים".

להלן נוסח לדוגמא למסר אישי שתוכלו למלא בטופס הזמנת החברים:
"שלום חבר יקר, אני מעונין להזמין אותך להרשם למערכת פרסום באינטרנט שמאפשרת לך לקבל כסף תמורת קריאה של פרסומות, יש הרבה מאוד סוגים של פרסומות שישלחו למייל שלך ועל כל פרסומת שתקרא וכל פרסומת שתקליק בלינק שבתוך המודעה תתוגמל בכסף אמיתי ישירות לחשבון האישי שלך במערכת, בעצם תוכל לעשות כסף קל ללא מאמץ או עבודה פיזית. הנקודה החשובה ביותר היא שזו היא מערכת שותפים כך שכמה שיותר נרשמים (חברים) יופנו על ידיך ויעברו תהליך הרשמה גם יזכו אותך בעוד כסף, כמו כן פעולות שלהם במערכת יזכו אותך בעוד כסף."

על מנת להקל עליכם בביצוע הזמנת חברים ומשתמשים חדשים אנו מגדירים לינק אישי לכל משתמש חדש שמתחבר למערכת.
ע"י הלינק הזה ניתן באופן פשוט ונוח להוסיף חברים ומשתמשים חדשים למערכת כסף קל.
ניתן לבנות את הלינק הזה באופן עצמאי ללא עזרה שלנו. זו היא דוגמא ללינק ייחודי של משתמש: http://www.cash4mail.co.il/?ref=2866 כמו שניתן לראות לפי הדוגמא כל מה שמשתנה בלינק האישי של כל משתמש זה מספר החשבון שלו בסוף הלינק,
באפשרותכם לקחת את הלינק הזה מהדוגמא להחליף את מספר החשבון בלינק עם מספר החשבון שלכם בקש4מייל ולשלוח אותו לחברים ואנשים שאתם מכירים.לדוגמא אם מספר החשבון שלכם 2866 אז הלינק האישי שלכם יהיה http://www.cash4mail.co.il/?ref=2866
הלינק האישי שלכם זמין לכם גם בתוך החשבון שלכם במערכת תחת "הזמנת חברים להירשם ב Cash4Mail".

חשוב מאד! חובה לבצע את ההרשמה שלכם למערכת (כך שיהיה לכם חשבון משלכם) לפני שתשלחו את הלינק שלכם לחברים.
אנא הקפידו שהלינק יהיה תקין ללא רווחים מיותרים ושמספר החשבון שציינתם בלינק יהיה מספר החשבון המדוייק והתקין שלכם ואשר מופיע במערכת שלנו.
תוכלו להתחיל בזה שתשלחו את הלינק שלכם לכל רשימת התפוצה ששמורה בתיבות הדואר שלכם (walla, gmail, nana, yahoo, hotmail , ועוד...), כמו כן ניתן לשתול את הלינק באתרי אינטרנט, באנרים, פורומים, צ'אטים ורשתות חברתיות (facebook, myspace, odnoklassniki,vkontakte, twiter, וכו...).
בעצם כל מי שילחץ על הלינק שלכם ויעבור תהליך הרשמה ירשם תחתיכם כמופנה שלכם, זה יזכה אתכם ב 2 ₪ (ללא הגבלת כמות החברים שתזמינו) ובתגמולים נוספים ללא הגבלה על כל הפעולות שלו במערכת, גם בעתיד.

כמו כן אנו נספק לכם כלים להזמנת חברים. במידה ואתם מחזיקים אתר אינטרנט ברשותכם תוכלו להטמיעה בנרים שלנו עם הקוד האישי שלכם באתר האינטרנט, ובאמצעותו להזמין חברים נוספים שירשמו תחתיכם ניתן להוריד את הבנרים שלנו כאן בחינם!

כמובן שיש גם עוד הרבה דרכים להזמנת חברים להירשם תחתיכם ואין גבול למקוריות והדימיון שלכם, משום כך אנו נשמח לקבל הצעות ייעול ורעיונות לשיפור המערכות הללו כך שתמיד תוכלו להנות ממערכת הפרסום באינטרנט של Cash4Mail ותמשיכו לעשות כסף קל איתנו.

 

כסף קל | הסברים | הרשמו עכשיו! | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו | צור קשר
ניוזלטר | אחסון אתרים | שרתי משחק   .

כסף קל
שתף במייספייס